Etkinlik Amacı : Fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığın geliştirilmesi için doğru tekniklerin, doğru sıralama ve doğru şekilde uygulamasıyla sağlığa katkıda bulunmak, söz konusu hastalığın iyileşme sürecini artırmak

Etkinlik Konusu : Doku, kas, kemik, eklem yapısı, organlar ve sistemler fiziksel düzeyde sağlık kazanırken zihinsel ve duygusal düzeyde de denge ve huzur halinin gelişmesine yönelik duruşlar yapmak. Duruşlar, kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarına yönelik olacaktır.

Etkinlik İçeriği : Yoga Terapi, TIBBI TEDAVİNİN YERİNE GEÇMEZ. Yoga Terapi kapsamında her yaş ve sağlık durumu için uygun teknikler vardır. Doğru tekniklerin, doğru sıralama ve doğru şekilde uygulanması sağlanır. Duruşlar eğitmen eşliğinde birlikte yapılır.

Kazanımları : Rahatsızlığı fiziksel, zihinsel ve duygusal düzeylerde ele almak ve tedaviyi desteklemek.

İstenilen Donanımlar(Varsa) : - Katılımcı rahat hareket edebileceği bir spor kıyafeti ile gelmesi yeterlidir. - Uygulama esnasında salona ayakkabı ile girilmeyecektir. - Katılımcı kişisel kullanım için bir adet el havlusu bulundurabilir. - Derse aç gelinmemeli ve en az bir saat önceden yemek yenmelidir. - Ders esnasında yiyecek ve içecek tüketilmez. - Ders esnasında cep telefonu bulundurulmaz. - Derin gevşeme sırasında katılımcı üzerine örteceği ince bir örtüyü yanında getirebilir.

Ön Koşul(Varsa) : Katılımcı sağlık durumu ile ilgili eğitmeni önceden bilgilendirmelidir.

  Kurs Fiyatı: 2000
  Süre: 8 Saat
  Başlama Tarihi : 18 Aralık 2023
  Bitiş Tarihi : 10 Ocak 2024
  Yer : Meüsem Derslikleri